ZILO KALNU RUDENS KROSS 30.OKTOBRĪ

Šogad “Zilo kalnu rudens kross” 30.oktobrī

Priecājoties par ļoti veiksmīgi aizvadītajām krosa skriešanas sacensībām „Zilo kalnu rudens kross 2015”, kurās uzvarēja Agnese Pastare un Alberts Blajs – Ogres un Ikšķiles novadu pašvaldību aģentūra (OINPA) “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” attīstības aģentūra” jau laicīgi aicina uz sacensībām “Zilo kalnu rudens kross 2016”, kas šogad notiks svētdienā, 2016. gada 30. oktobrī . Starts un finišs Ogres Zilo kalnu distanču slēpošanas trases starta laukumā, sacensību sākums pulksten 11:00.
Uz sacensībām tiek aicināti visu vecumu krosa skrējēji, kuri varēs startēt katrai vecuma grupai piemērotā distancē. Pašus mazākos skrējējus (S6 un V6) gaida apmēram 400 metru garš aplītis. Savukārt S9, V9, S12 un V12 grupu dalībniekiem nāksies pievarēt jau nedaudz sarežģītāku distanci apmēram 800 metru garumā. Gribam uzsvērt, ka, piesakoties savlaicīgi, šajās grupās dalība sacensībās būs bez maksas.
Kad visjaunākie skrējēji būs finišējuši, sacensības turpinās jaunieši, juniori un veterāni, kuriem būs jāveic vidēji augstas grūtības pakāpes aplis 5 km garumā, ar kopējo vertikālo kāpumu apmēram 105 metri. Aplis vijas pa Ogres Zilo kalnu dabas parka tūrisma takām, stigām un jaunizveidoto distanču slēpošanas trasi. Pa ceļam skrējējiem būs iespēja visā krāšņumā izbaudīt Zilo kalnu reljefu, dabas skatus un apskatīt skatu torni un Dubkalnu karjera ūdenskrātuvi. Pieaugušajiem un elites klases skrējējiem, lai šie skati labāk iespiestos atmiņā, būs jāveic divi apļi, tātad 10 km. Trases kartes tiks publicētas organizatoru mājas lapā.
Sacensību noslēgumā ātrākie skrējēji tiks pie vērtīgām balvām:
Visu vecuma grupu pirmo trīs vietu ieguvēji saņems diplomus, uzvarētāji – sponsoru balvas.
Absolūti ātrākie dāmas un kungi 10 km distancē par pirmo vietu saņems balvu 100 EUR vērtībā, par otro vietu – 50 EUR vērtībā, par trešo vietu – 30 EUR vērtībā.
Absolūti ātrākie dāmas un kungi 5 km distancē par pirmo vietu saņem balvu 50 EUR vērtībā, par otro vietu – 25 EUR vērtībā, par trešo vietu – 15 EUR vērtībā.
Visi bērnu distances veicēji finišā saņems pārsteiguma balviņu.
Visus finišējušos dalībniekus sacensību noslēgumā gaidīs uz ugunskura vārīta tēja, gardas uzkodas un iespēja “laimīgā numura” spēlē tikt pie sponsoru dāvātajām balvām.
Aicinām piedalīties ne tikai skrējējus, bet arī citu sporta veida pārstāvjus, kā arī visus, kuriem tuva fiziskā kultūra, lai pārbaudītu savus spēkus krosa skriešanā un tuvāk iepazītu Ogres Zilos kalnus.
Nolikums un iepriekšējā pieteikšanās:
• internetā http://sportsogre.bitforit.lv
• aizpildot anketu “nesedimajas.lv” velodarbnīcā Ogrē, Mālkalnes prospektā 26, vai veikalā “GO SPORT”, kas atrodas tirdzniecības centrā “DAUGA”, Ogrē.
Veikals “GO SPORT” ziņo, ka ikviens, kurš iepriekšējās pieteikšanās laikā iepirksies par vismaz 50 EUR vai iegādāsies jebkurus skriešanas apavus, ielūgumu uz skrējienu saņems bez dalības maksas.
Pasākums tiek organizēts ar Ogres novada un Ikšķiles novada pašvaldību atbalstu.

 

Vairāk informācijas :

http://sportacentrs.com/vieglatletika/18032016-sogad_zilo_kalnu_rudens_kross_notiks_30_o

 

IMG_6167 IMG_6151 IMG_6076 IMG_5676 IMG_5660 IMG_5655 IMG_5660