Jaunumi

Aizliegts atrasties uz Dubkalnu ūdenskrātuves ledus!

Šīs nedēļas sākumā pamazām sākusi aizsalt arī Dubkalnu ūdenskrātuve.

Jau 29.novembrī Ogres novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis izdevis rīkojumu Nr. S/276 “Par aizliegumu atrasties uz Ogres novada administratīvajā teritorijā publiskās vietās esošo publisko ūdenstilpju ledus”. Tajā teikts, ka iedzīvotājiem aizliegts atrasties uz to ledus vietās, kur tā biezums nepārsniedz 15 cm.

Aicinām būt atbildīgiem, neriskēt ar savu veselību un dzīvību, kā arī atturēt citus no atrašanās uz ūdenstilpes ledus. Pamanot, ka cilvēki uzkāpuši uz ledus, aizgājuši pārāk tālu no krasta un var rasties problēmas atgriezties atpakaļ, kā arī, ja cilvēks ir ielūzis ledū, nekavējoties jāzvana uz 112.

Atgādinām, ka vizuāli novērtēts ledus biezums ne vienmēr ir noteicošais faktors drošībai uz ledus, turklāt jāatceras, ka šobrīd laikapstākļi ir mainīgi, līdz ar to ledus izturība – zema.

Ogres novada pašvaldība informē, ka atbildība par atrašanos uz ledus ir noteikta Administratīvo sodu likumā – par aizlieguma neievērošanu personai var tikt piemērots administratīvais sods – brīdinājums vai naudas sods līdz 20 naudas soda vienībām (viena naudas soda vienība ir 5 eiro).

Pašvaldības izpilddirektora rīkojums⬇️

https://www.ogresnovads.lv/lv/media/117114/download...

Ieteikt

Informācija (2) Atvērt

Jaunumi

Skatīt visus

Tuvākie notikumi

Skatīt visus

Karte