Jaunumi

Aktuālā informācija par situāciju dabas parkā "Ogres Zilie kalni" (video)

Aizvadītās lietavas ir negaidīti pacēlušas ūdens līmeni Dubkalnu ūdenskrātuvē, bojājot peldētāju iecienīto laipu. Tās izmantošana šobrīd ir bīstama, informē Ogres novada pašvaldība aģentūras "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni" attīstības aģentūra" direktora vietniece tūrisma jautājumos Ieva Kraukle.

Laipa pēc svētkiem, visticamāk, tiks demontēta un tās vietā izgatavota jauna.

Nav noslēpums, ka Zilos kalnus interesantā reljefa dēļ ļoti iecienījuši velobraucēji. Dabas parkā jau izsenis ir daudz velotrašu. Tiesa gan, šopavasar velobraukšanas entuziasti ir veikuši nesaskaņotus "uzlabojumus" jeb rakšanas darbus, atsevišķas trases padarot īpaši sarežģītas un vidusmēra velobraucējam bīstamas.

"Pēdējās dienās - vakar un aizvakar - esam saņēmuši satrauktus iedzīvotāju zvanus, un sociālajos tīklos ir ievietots video, ka Dubkalnu ūdenskrātuvē novērotas zilaļģes, eļļa vai kas tamlīdzīgs.  Nekavējoties apsekojot ūdenskrātuvi, ar atvieglojumu konstatējām, ka vienā no tās stūriem valdošie vēji sapūtuši priežu putekšņus. Izskatās tāda zilgana masa, bet tas nav nekas bīstams," norāda I.Kraukle.

Ieteikt

Informācija (2) Atvērt

Jaunumi

Skatīt visus

Tuvākie notikumi

Skatīt visus

Karte