Jaunumi

Arī Dubkalnu ūdenskrātuvē "noķer, nofotografē un atlaiž"

ARĪ DUBKALNU ŪDENSKRĀTUVĒ “NOĶER, NOFOTOGRAFĒ UN ATLAIŽ"”

26. augustā Ogres pilsētas ūdeņos – Daugavā, Ogres upē, Dubkalnu ūdenskrātuvē un mazākās ūdenstilpēs – norisinājās makšķerēšanas sacensību BAM Streetfishing Līgas 2023 4. posms, kuru organizēja biedrība "Ar Makšķeri".

Šajā posmā piedalījās 83 dalībnieki, no kuriem 31 jaunietis. Sacensībās tika ievērots princips: noķer, nofotografē un atlaid.

Dubkalnu ūdenskrātuves lomi un veiksmes atsevišķi uzskaitītas netika. Esam daļa no kopējā Ogres sacensību rezultāta, par kuru vairāk stāsta biedrības “Ar Makšķeri” valdes priekšsēdētājs Jānis Zariņš:

“Jau izsenis Ogres pilsēta ir zināma kā ļoti sarežģīta vieta spiningotājiem. Te ir mainīga HES darbība, kas izpaužas ar straumi Daugavā, vai, tieši otrādi, ar bezstraumi. Un līdzīgi ir ar zivīm – ķeras vai neķeras.

Laika prognoze – līdakām labvēlīga. Nomācies, minimāls vējš. Jā, izteikts līdaku posms, kuras labi “kodās” gan pieaugušajiem, gan jauniešiem. Arī asari ķērās labi.

Daugavas krasts bija kā nosēts ar dalībniekiem, taču makšķernieku netrūka arī Ogrē, Dubkalnu ūdenskrātuvē un mazākos dīķīšos. Kopumā ļoti interesants sacensību posms.

Esam uzņēmuši pareizu virzienu, popularizējot spiningošanu no krasta jeb tā saukto "Streetfishing". Aug ne tikai dalībnieku skaits mūsu sacensībās, bet arī ikdienas copē tiek novērots neredzēts skaits krasta spiningotāju.”

4. jeb Ogres posma jauniešu grupas uzvarētāji: 1. vietā Ivans Ponamarenko, 2. vietā Anna Elizabete Sāviča, 3. vietā Roberts Kalnozols.

Pieaugušo ieskaites uzvarētāji: 1. vietā Māris Kārkliņš, 2. vietā Jānis Grundbergs, 3. vietā Māris Vāvers.

Apsveicam godalgoto vietu ieguvējus! Paldies visiem par piedalīšanos!

Foto no biedrības “Ar Makšķeri” arhīva

Ieteikt

Informācija (2) Atvērt

Jaunumi

Skatīt visus

Tuvākie notikumi

Skatīt visus

Karte