Jaunumi

DROSMES SKRĒJIENS

KAS IR DROSMES SKRĒJIENS?
DROSMES SKRĒJIENS - tautas piedzīvojumu un šķēršļu skrējiens, kas aicina dažādu sagatavotības līmeņu dalībniekus pārbaudīt savas fiziskās un mentālās spējas kādā no divām trasēm- 7 vai 14 km. DROSMES SKRĒJIENS kā sporta pasākums norisinās no 2016. gada, ikreiz pulcējot gan jaunus, gan vecus, gan profesionālus sportistus, gan sporta entuziastus, radot pozitīvu un emocijām bagātu sporta atmosfēru. Distances maršruti ir dažādi un norisinās Latvijas teritorijas skaistākās vietās. Kā piemēram,- Ikšķile - Zilie kalni , Cēsis - Žagarkalna, Ozolkalna, Cīrulīšu dabas takas, kā arī 2019. gadā Cēsīs norisinājās pilsētas posms, Rīga - Biķernieku trase un apkārtējais Biķernieku mežs, Liepāja - Beberliņu sporta un atpūtas bāze un Karostas teritorija.

2021. gada sezonā būs 6 posmi. 29.05. Ikšķile - Dabas parkā "Zilie kalni", 13.06. Rīga - Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs, 17.07. Pļaviņas - pilsētas posms 07.08. Alūksne sporta centrs "Mežinieki" 28.08. Krustpils Sūnu skolas stadions, Liepāja, 18.09. pludmales posms.

Distance sevī ietver dažādu grūtību pārvarēšanu kā- dažāda lieluma un formas- koka barjeru sienas, virvju tīklus, dzeloņstieples, auto riepas, ledaina ūdens baseinu, atkarībā no norises vietas distancē var būt iekļaut arī  grāvji, dubļu bedres, ūdens tilpnes un citi dabas veidoti šķēršļi. Distances uzdevumi ir smilšu maisu un koka bluķu nešana, akmeņu vilkšana un pat atmiņu testi. Tu noteikti to nenožēlosi!

Ieteikt

Informācija (2) Atvērt

Jaunumi

Skatīt visus

Tuvākie notikumi

Skatīt visus

Karte