Jaunumi

Ikšķiles Brīvās skolas audzēkņi katru trešdienu mācās Ogres Zilajos kalnos

 

Katru trešdienu Ikšķiles Brīvās skolas 1.-3. saimīšu skolēni dodas uz mežu mācīties. Laika apstākļi nav šķērslis. Galvenais ir atbilstošs apģērbs un labs garastāvoklis. Atrodoties dabā, bērni iemācās vairāk ticēt sev, saviem spēkiem, gūst pārliecību, kļūst izturīgi un veselīgi.

 Dabā var mācīties pilnīgi visu – matemātiku, dabas zinības, valodas, ētiku, dizainu, sportu. Atrodoties un mācoties dabā, bērnos rodas vēlme būt saudzīgiem un līdzjūtīgiem.

Kā skolas 1.saimei un audzinātājai Kristai sokas Meža dienās? Bērni atzīst, ka viņiem ļoti patīk mežā, jo brīvajā laikā var rotaļāties, būvēt meža mājas, lasīt ogas.

Šajā nedēļā bērni skolā mācījās par formām, tāpēc mežā skolotāja viņus sadalīja pa pāriem, un uzdevums bija atrast divas dažādas lietas, kas ir līdzīgas pēc:

formas,

krāsas,

lieluma,

skaita.

Tas nemaz nav tik viegli. Bet, nedaudz padomājot, tā lieta aiziet. Kas dabā izskatās kā riņķis – sēne un bērza lapa, lode – mellene un brūklene.

Un cik gards ir ēdiens svaigā gaisā! Pusdienas laikā bērnus mežā sagaida skolas saimnieks Māris ar karstu zupu un pankūkām no skolas virtuves.

(no Ikšķiles Brīvās skolas facebook profila)

Foto no Ikšķiles Brīvās skolas arhīva

Ieteikt

Informācija (2) Atvērt

Jaunumi

Skatīt visus

Tuvākie notikumi

Skatīt visus

Karte