Jaunumi

JAUNĀKĀ INFORMĀCIJA! Jautājumi un atbildes par sniegu, distanču slēpošanu un atpūtu Zilajos kalnos

Pēdējā mēneša laikā esam saņēmuši vairākus jautājumus par sniega sega veidošanos, iespēju slēpot un atpūtas iespējām Zilajos kalnos.

Jautājums - vai sniegs ir pietiekoši, lai slēpotu?  Atbildam - Jā. Trase ir cieta, bet slēpojama. Jautājums - vai trase ir sagatavota? Atbildam - distanču trase ir sagatavota pēc iespējas. Sniegs ir tik cik ir, bet trase ir ievilkta, kā arī klasikas špūre. Mākslīgo sniegu neveidojam un neuzturam. Jaunākā informācija tiek izvietota Ikšķiles un Ogres novadu mājas lapās, kā arī Facebook - Zilie kalni - tūrisma, sporta un atpūtas komplekss (@ziliekalnioffical)

Jautājums - Ko vēl var darīt Zilajos kalnos, kamēr nav sniega? Atbildam - Slēpošanas trasi bezsniega apstākļos var izmantot velo braukšanai, skriešanai un nūjošanai. Parka teritorijā ir pieejamas arī labiekārtotas pastaigu takas un dažādi apskates objekti - skatu tornis, Dubkalnu ūdenskrātuve, koka skulptūras utt.

Jautājums - Kāpēc nevar staigāt pa slēpošanas trasi? Atbildam - Slēpošanas trase ir domāta tieši slēpotājiem un viņu sportiskajām aktivitātēm, jo staigāšana pa to bojā segumu un atstāj dziļus pēdu iespiedumus. Lai vislabāk izprastu slēpotāju iebildumus, iesakām pašiem par tādiem kļūt un aktīvi pavadīt laiku brīvā dabā! :) Pievienojam arī karti, kur var redzēt, kur ir slēpošanas trase, kur ir citas takas, kuras izmantot pastaigām un citām nodarbēm.

Jautājums - Kur var braukt ar ragaviņām vai kamerām? Atbildam - Vispiemērotākais ir kalns Ogres pilsētā pie rotācijas apļa (Vidzemes ledus halle) vai arī pilskalns ar nogāzi pret Zilo kalnu prospektu. 

Foto no 2017.gada ziemas. (autors Laura Šīrante)

Ieteikt

Informācija (2) Atvērt

Jaunumi

Skatīt visus

Tuvākie notikumi

Skatīt visus

Karte