Jaunumi

Latvijas nūjotāji un soļotāji Ogres Zilajos kalnos atgriezīsies vēl

Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” attīstības aģentūra nule saņēmusi pateicības vēstuli no Latvijas Tautas sporta asociācijas. Tā – par Zilajos kalnos 29.oktobrī veiksmīgi noritējušo Latvijas Čempionāta nūjošanā un Iešanas sacensību Ogres posmu.

“Lai arī mazliet patraucēja lietus, dabas parkā “Zilie kalni” jutāmies lieliski,” atceras Latvijas Tautas sporta asociācijas (LTSA) valdes locekle G. Gorbatenkova. “No Aglonas līdz Liepājai – tik plaša bija pasākuma piekritēju amplitūda.”

Savukārt LTSA valdes priekšsēdētāja vietnieks A.Bērziņš jau minētajā vēstulē atklāj, ka Latvijas Čempionāta nūjošanā 4.posmā un Iešanas sacensību 3.posmā “Zilajos kalnos” pavisam piedalījās 145 dalībnieki.

“Īpašs paldies direktora vietniecei Elgai Zēģelei un projektu vadītājam Armandam Pivoram par atbalstu, par vērtīgiem ieteikumiem, kuri ļoti noderēja, veidojot trasi, plānojot starta / finiša vietu un organizējot pasākumu, kā arī visām pasākuma organizācijā iesaistītajām personām par aktīvu līdzdalību,” pateicības vēstulē tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” attīstības aģentūrai raksta A.Bērziņš. “Dalībnieki bija patiesā sajūsmā par lieliski organizēto pasākumu skaistajā dabas parkā “Ogres Zilie kalni”.”

“Mums ļoti iepatikās šī vieta. Daudzi izteica vēlēšanos nākamgad te nūjot un soļot atkal,” tā G. Gorbatenkova. “Ceram uz veiksmīgu sadarbību ar “Zilajiem kalniem” arī turpmāk!”

 

Foto no LTSA arhīva

Ieteikt

Informācija (2) Atvērt

Jaunumi

Skatīt visus

Tuvākie notikumi

Skatīt visus

Karte