Jaunumi

Meža dienas 2023" Ogres Zilajos kalnos aizvadītas saturīgi un veselīgi

“Ogres Zilajos kalnos šodien super interesants pasākums "Mežs - veselībai"! No dažādu biedrību un organizāciju stacijām tradicionāli visilgāk laika pavadījām pie atsaucīgajiem Ogres ugunsdzēsējiem un daudz mīļojām arī mums jau pazīstamos haskijus. Taču arī citur ļoti interesantas aktivitātes – rāpšanās kokā kā arboristam, pašvaldības policijas stends, atkritumu šķirošana un daudz kas vēl cits. Trīs stundu pastaigu noslēdzām ar ukraiņu vārīto boršču un savu putnu būri apsolījām pabeigt sanaglot mājās:)

Milzīgs paldies Zilie kalni - tūrisma, sporta un atpūtas komplekss par interesanti organizēto dienu!” šo atzinīgo vērtējumu 22. aprīlī savā facebook profilā pauda Anda Bīriņa.

Savukārt mēs vēlamies pateikties gan visiem pasākuma apmeklētājiem, gan arī dažādo aktivitāšu dalībniekiem – Ogres tehnikumam, ornitologam Dmitrijs Boiko, Latvijas Valsts mežu Kalsnavas arborētuma pārstāvjiem, Ogres novada pašvaldības policijai, Valsts ugunsdrošības dienesta Ogres nodaļai, Internacionāli un sabiedriski aktīvo arboristu, koku kopēju biedrībai, SIA “Gemoss”, Meža konsultāciju pakalpojumu centram, SIA “Ķilupe”, biedrībai “Sniega suņi”, OZK nomai / biedrībai “Nesēdi mājās”, Oveselībai kopā ar Ogres novada sporta centru, disku golfa entuziastiem un, protams, Rembatē dzīvojošajiem ukraiņiem – par boršču, ar kuru par ziedojumiem varēja iestiprināties, kad prasījās atjaunot enerģiju un spēkus.

Mēs visi - apmeklētāji un dalībnieki - kopā, piepalīdzot labam laikam, šo dienu padarījām lielisku!

Ieteikt

Informācija (2) Atvērt

Jaunumi

Skatīt visus

Tuvākie notikumi

Skatīt visus

Karte