Jaunumi

No Ogres Zilajiem kalniem uz Olimpiskajām spēlēm Parīzē!

“Karstākie” jūlija notikumi Ogres Zilajos kalnos saistās ar velosportu – 23.jūlijā te norisinājās Latvijas čempionāts MTB olimpiskajā krosā, bet 29.jūlijā – Ikšķiles MTB velobrauciens.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija Ogres Zilo kalnu trasi, kurā dažādās meistarības grupās startēja ap 130 spēcīgāko valsts riteņbraucēju, atzinusi par vienu no labākajām Latvijā. To uzlabojuši un pilnveidojuši vietējie riteņbraukšanas fanātiķi.

Šajā trasē 23.jūlijā laurus plūca potenciālais 2024.gada Olimpisko spēļu dalībnieks Mārtiņš Blūms, līdz ar to samazinādams attālumu no Ogres Zilajiem kalniem līdz Parīzei. Turēsim īkšķus, lai Mārtiņam izdodas nokļūt Olimpiskajās spēlēs Parīzē!

Savukārt nedēļu vēlāk, 29.jūlijā, Zilajos kalnos norisinājās Ikšķiles MTB velobrauciens. Tajā piedalījās ap 500 dalībnieku.

Katrs atbilstoši saviem spēkiem un vēlmēm varēja izvēlēties startēt 48 km maratona distancē (nobraucot trīs apļus), 32 km pusmaratona distancē (divi apļi) vai 12 km ģimenes distancē (viens aplis). Ar dzirkstošu prieku tika uzņemtas simboliskās bērnu distances (no 300 līdz 800 m), kur katrs jaunais velobraucējs no uzņēmuma “Ikšķiles saldējums” uzmundrinājumam saņēma gardu, veselīgu un spirdzinošu saldējumu. Cerams, arī te rūdās nākamie olimpieši!

Ikšķiles MTB velobraucienā uzvarēja nedēļu pirms tam Latvijas čempionātā MTB olimpiskajā krosā medaļas izcīnījušie Sandijs Kļaviņš no velo komandas “Ogre” un Katrīna Jaunslaviete-Kipure no ZZK komandas.

Zilo kalnu aģentūras īpašs sveiciens kolēģim Armandam Pivoram par labo sniegumu!

Pašlaik Ogres novada pašvaldības aģentūra “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” attīstības aģentūra" strādā pie projekta, lai velo trasi uzlabotu, padarītu drošāku un interesantāku. To īstenot paredzēts nākamgad.

 

Vairāk par Ikšķiles MTB velobraucienu lasiet:

https://www.facebook.com/SPORTLAT

 

Andra Mačāna foto

Ieteikt

Informācija (2) Atvērt

Jaunumi

Skatīt visus

Tuvākie notikumi

Skatīt visus

Karte