Jaunumi

Nūjošanas un Iešanas sacensību dalībnieki pateicas par skaisto trasi Zilajos kalnos

8. jūnijā dabas parkā “Ogres Zilie kalni” risinājās Latvijas čempionāta nūjošanā 2. posms un Iešanas sacensību 1. posms, kuru organizēja Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA).

Šādas sacīkstes Ogres Zilajos kalnos notiek jau trešo gadu. To dalībnieki teic, ka iemīļojuši dabas parka krāšņo ainavu, kas piešķir burvību arī trasei un rada vēlēšanos te atgriezties atkal un atkal.

Nule saņēmām pateicības vēstuli no LTSA. “ (..) Paldies aģentūras darbiniekiem par izpalīdzību, atsaucību un pretimnākšanu, sakārtoto vidi!” mums raksta LTSA valdes locekle Gaļina Gorbatenkova. “Visi dalībnieki novērtējuši mājīgo atmosfēru, kas valda Zilo kalnu Koka figūru laukumā, kurš kārtējo reizi kļuva par čempionāta centrālo vietu – ne tikai starta un finiša punktu, bet arī vietu, kur norisinājās dalībnieku apbalvošana un pulcēšanās.

Dalībniekiem ļoti patika skaistā trase ar reljefu, labiekārtotā teritorija.

Latvijas Tautas sporta asociācija augsti novērtē pozitīvo līdzšinējo sadarbību ar ONPA “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” attīstības aģentūru un ceram, ka tā turpināsies arī nākamo pasākumu ietvaros!”

 

Foto no LTSA arhīva

Ieteikt

Informācija (2) Atvērt

Jaunumi

Skatīt visus

Tuvākie notikumi

Skatīt visus

Karte