Jaunumi

Ogres Zilajos kalnos viesojas Erasmus+ projekta "Education is key" dalībnieki

Šonedēļ Erasmus+ projekta "Education is key" ietvaros Latvijas Neredzīgo biedrība kopā ar Igaunijas pārstāvjiem no Muhu Noortekeskus viesojās Ogres tehnikumā, bet pēc tam – dabas parkā “Ogres Zilie kalni”. Te projekta dalībnieki vēlējās izprast, kā tehnikumā iegūtās zināšanas pielietot darba ikdienā.

Ogres Zilajos kalnos viesus sagaidīja Ogres novada pašvaldības aģentūras “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” attīstības aģentūra” direktora vietniece Ieva Kraukle. Viņa pastāstīja, kādi darbi dabas parkā tiek veikti un kādu arodu cilvēki te tiek nodarbināti.

Projekta dalībnieki iepazina arī Ogres Zilos kalnus – pabija skatu laukumā un skatu tornī, tāpat izjuta gājēju taku jaukumu.

No 2. līdz 7. jūlijam Latvijas Neredzīgo biedrība kopā ar Igaunijas pārstāvjiem no Muhu Noortekeskus realizēja Erasmus+ projektu "Education is key". Šajā laikā jaunieši tikās ar augstskolām, tehnikumiem un universitātēm, kā arī darba vietām, lai iepazītos ar profesionālās un augstākās izglītības pieejamību un iespējām.

Vairāk par projektu: http://www.lnbiedriba.lv/lv/projekti/education-is-key-izglitiba-ir-atslega/?fbclid=IwAR28BJF992m3gigId1FUbVxgLnNO6PiekmGA0qjOsJNzFv4akNjq3hXrmyo

 

Foto no Erasmus+ projekta "Education is key" arhīva

Ieteikt

Informācija (2) Atvērt

Jaunumi

Skatīt visus

Tuvākie notikumi

Skatīt visus

Karte