Jaunumi

Ogres Zilo kalnu balva – Anetei Skujiņai

Noslēdzoties šīs sezonas skrējienu seriālam “Apkārt Zilajiem kalniem”, Zilo kalnu aģentūras balvu ieguvusi Anete Skujiņa – dalībniece, kura visvairāk laika pavadīja dabas parkā. Viņa nesteidzīgā riksītī pie viena izbaudījusi arī Zilo kalnu jaukumu.

No mūsu aģentūras Anete balvā saņēma burvīgu izdevniecības “Zvaigzne ABC” izdotu Holgera Hāga grāmatu “Kā dzīvē. Meža dzīvnieki”. Tajā apkopota interesanta informācija par meža iemītniekiem un lieliskas to ilustrācijas.

 

Skriet sāka mājsēdes laikā

Kā Anete nonāca līdz skrējienu seriālam “Apkārt Zilajiem kalniem”? “Tas notika mājsēdes laikā. Mana vīra Normunda darbavieta, lai izkustinātu cilvēkus, rīkoja sportisku izaicinājumu, kur, krājot punktus, varēja izvēlēties starp piecām disciplīnām. Izrādījās, ka skriešanā punkti nāca ātrāk nekā citos sporta veidos. Un vēl izrādījās, ka apkārt Zilajiem kalniem var skriet arī kompānijā. Pirmais gads man bija neoficiāls – Normunds skrēja, es gāju vai mazliet paskrēju. Biju trasē. Tad salauzu roku un arī ar visu ģipsi mēģināju tikt uz priekšu,” atceras Anete. “Pēdējos divus gadus jau piedalījos oficiāli ar numuru – kā dalībnieks. Normunds skrēja astoņus kilometrus. Ja es skrietu divus vai četrus, man viņš būtu jāgaida. Tad labāk es arī skrienu astoņus, un lai viņš mani gaida! Tā arī bija – Normunds uzmundrinot man vienmēr 100 vai 200 metrus panāca pretī.”

Anete atzīst, ka skrien ļoti lēni: “Parasti esmu pēdējā. Pēc manis novāc finiša karogus. Toties skrējienu patiesi izbaudu. Vienreiz pat baravikas salasīju.”

Anete un Normunds ir viensiprātis, ka iegūts jauns vaļasprieks un jauni domubiedri, kas kļūst par draugiem. Ar viņiem ir patīkami satikties arī ārpus Zilajiem kalniem.

Sacensību galvenā organizatore Agnese Pastare piebilst, ka priecātos, ja būtu vairāk tādu skrējiena un dabas baudītāju kā Anete.

 

Zilie kalni ir kārtīgi izskrieti

Atskatoties uz šo sezonu, Agnese Pastare rezumē: “Gandrīz rekordu gads! Pavisam piedalījās 250 skrējēji. Kā arvien, notikuši 16 skrējieni. Vidēji katrā reizē piedalījās virs simts dalībniekiem. Pavisam pieveikts pāri par 6000 kilometriem. Zilie kalni ir kārtīgi izskrieti!

Lai iekļūtu kopvērtējumā, jāpiedalās vismaz desmit reizes. Šogad tādi bija 97 dalībnieki. Visas 16 kārtas noskrēja 21: Emma Anna Bernharde, Nikola Grandāne-Some, Elza Krastiņa, Laura Avena, Adrians Robalds, Justīne Vanaga, Linda Avena, Viktorija Dimza, Zane Krastiņa, Madara Tīģere- Bernharde, Gotfrīds Stahovskis, Mārtiņš Zemītis, Aigars Soms, Kristiāns Bernhards, Armands Bušs, Jānis Krastiņš, Jana Grandāne-Some, Elita Lulle, Normunds Ermičs, Jānis Avens, Ēvalds Stahovskis!”

 

Foto no Zilo kalnu aģentūras un “Apkārt Zilajiem kalniem” arhīva

Zilo kalnu aģentūras balvu Anete Skujiņa saņem no direktora vietnieces Ievas Kraukles rokām.

Skrējienu seriāla “Apkārt Zilajiem kalniem” kausi gaida savus īpašniekus.

Agnese Pastare Anetei Skujiņai pasniedz skrējienu seriāla “Apkārt Zilajiem kalniem” kausu.

Skrējienu seriāla dalībniekiem – arī Zilo kalnu saulespuķu sēklas un medus.

Dalībnieki, kuri neizlaida nevienu no 16 kārtām.

Ieteikt

Informācija (2) Atvērt

Jaunumi

Skatīt visus

Tuvākie notikumi

Skatīt visus

Karte