Jaunumi

Pie Dubkalnu ūdenskrātuves atkal ziedēs saulespuķes

18. maijā pie Dubkalnu ūdenskrātuves ar uzvaras vēlējumiem Ukrainai Ogres Zilo kalnu aģentūras kolektīvs atkal iesēja saulespuķu lauku. Tas nozīmē, ka arī šoruden, piestājot stāvlaukumā, dabas parka apmeklētāji varēs iemūžināt saulainu foto, pozējot kopā ar krāšņajiem ziediem.

Šogad saulespuķu lauka iniciatoriem pievienojās vairāki atbalstītāji – Rembatē dzīvojošās ukraiņu bēgļu ģimenes, kuras bija ieradušās kopā ar pagasta pārvaldes vadītāju Lieni Lazdiņu, Ikšķiles pilsētas un Tīnūžu pagasta pārvaldes pārstāvji un 21.maijā notiekošā pasākuma “Drosmes skrējiens” organizatori.
Pēc raita darba cēliena talcinieki pamielojās ar pērn šajā pašā vietā ievākto Zilo kalnu saulespuķu medu, kurš kopā ar maizīti un tēju garšoja lieliski. Savukārt Ogres novada pašvaldības aģentūras “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” attīstības aģentūra" direktors Aivars Tauriņš ar pagājušās vasaras saules pielietām medus burciņām iepriecināja palīdzēt atbraukušās ukraiņu ģimenes.
Lai, lietus, siltuma un labu domu stiprināts, Ogres Zilajos kalnos raženi aug Ukrainas simbols – saulespuķes! Lai tās vairo Ukrainas tautas spēku un palīdz izcīnīt uzvaru!

Foto no Ogres novada pašvaldības arhīva

Ieteikt

Informācija (2) Atvērt

Jaunumi

Skatīt visus

Tuvākie notikumi

Skatīt visus

Karte