Jaunumi

Pirmais Zilo kalnu pludmales volejbola festivāls

No 1. – 2. jūnijam pirmo reizi tūrisma, sporta un atpūtas kompleksā „Zilie kalni” notiks pludmales volejbola festivāls. Latviju jau tagad varam saukt par pludmales volejbola lielvalsti, jo pasaules topā ir divas Latvijas komandas, kuras spējušas iedvesmot jau vairākus tūkstošus šī sporta veida cienītāju. Nevar noliegt arī to, ka šis ir viens no demokrātiskākajiem sporta veidiem, kurš neprasa milzu ieguldījumus sporta ekipējumā un aprīkojumā. Par pieejamu infrastruktūru katram interesentam ir parūpējušās Ogres novada un Ikšķiles novada pašvaldības, kas šim mērķim tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa „Zilie kalni” parkā pie Dubkalnu ūdenskrātuves ir izveidojušas deviņus pludmales volejbola laukumus.

Jau šajā vasarā divu dienu garumā par to pārliecināties varēs volejbola festivālā, kurā izmēģināt savus spēkus būs iespēja gan dāmu, gan kungu konkurencē. Īpaši aizraujošs būs “Pašvaldības kauss” un “MIX turnīra” spēles, kuras noritēs līdz vēlai naktij. Festivāls cer sagaidīt arī spēlētājus no Lietuvas un Igaunijas, kā arī speciāli spēlētājiem ir paredzēta telšu pilsētiņa. Sportistu motivācijai kopējais balvu fonds 1600Eur apmērā.

Aicināts ir ik viens - gan profesionālis, gan iesācējs, gan interesents, kurš atbraucis atbalstīt un līdzi just. Šajā festivālā nodarbi sev atradīs katrs, kurš mīl sportiskas aktivitātes, atpūtu pie dabas un pozitīvas emocijas, jo divu dienu garumā tiks organizēti vairāki interesanti pasākumi. Piemēram, sadarbībā ar SIA “O-SANDS” savās zināšanās bezmaksas treniņā dalīsies profesionāli treneri. Savukārt Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar SIA ‘’Ķilupe’’ atraktīvā sacensību veidā atgādinās apmeklētājiem kā pareizi šķirot atkritumus un saudzēt dabu, bet Pirtnieku asociācija katram interesentam ļaus iepazīt īstu pirts mākslu un, protams, izmēģināt arī burvīgo pirtsmuciņu garu.

Aktīvākiem un veiksmīgākiem festivāla dalībniekiem būs iespēja pacelties virs koku galotnēm gaisa balonā „Latvija”, bet mūzikas un deju cienītājiem uzstāsies jauno mūziķu un deju grupas. Par apmeklētāju labsajūtu rūpēsies pasākuma vadītājs, divu dienu garumā darbosies bufetes un spēles DJ. Atklāšana 1.jūnijā plkst. 10:00 Sportistu reģistrācija vienu stundu pirms katra sacensību sākuma. Pieteikšanās līdz 29.maijam.

Vietu skaits ierobežots. Ja vēlies neaizmirstamu, sportisku, azartisku, pozitīvu emociju sezonas sākumu labā draugu kompānijā, tad pievienojies visvasarīgākā sporta veida cienītāju pulkam uz pirmo pludmales volejbola festivālu Zilo kalnu dabas parkā! Pasākumu atbalsta: Ikšķiles novada pašvaldība, Ogres novada pašvaldība, SIA O Sands, AS “Latvijas Zaļais punkts”, SIA “Rīgas meži” , Sportland Vairāk informācija: www.ziliekalni.lv un www.facebook.com/zilokalnuvolejbols/  

Ieteikt

Informācija (2) Atvērt

Jaunumi

Skatīt visus

Tuvākie notikumi

Skatīt visus

Karte