Jaunumi

Priecīgi, atvērti un laimīgi "Ogres Zilajos kalnos"

21.decembrī “Ogres Zilajos kalnos”, Bērnu aktīvās atpūtas laukumā, Ogres novada sporta centra jaunie orientieristi sagaidīja Ziemassvētkus.

”Šāda tradīcija mums ir jau izsenis. “Ogres Zilajos kalnos” sanākam kopā tieši Bluķa vakarā. Audzēkņiem pievienojas arī vecāki,” stāsta Ogres novada sporta centra trenere, orientēšanās kluba “Ogre” vadītāja Iveta Holcmane. “Pēdējos piecus - sešus gadus pasākums notiek ar slēpņošanu.”

Starpcitu, viens no slēpņiem šogad bija “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” attīstības aģentūras” sapostā eglīte. Pie katra objekta sacensību dalībnieki sevi iemūžināja selfijā.

Visātrākie šajos Ziemassvētkos – Bruno Šterns un Ernests Heidingers.

Pēc aktīvas darbošanās lietainā pievakarē ļoti noderēja audzēkņu vecāku sarūpētā siltā un sātīgā zupa. Turklāt Ziemassvētku gaidītāju vidū bija arī gaviļnieks – Gatis Gruzis. Viņš kopā ar savu pārinieku Kristoferu Pacatovu uzvarēja mazajā grupā. Bet Gata mamma dēla dzimšanas dienas cienastam bija izcepusi lielu, gardu biezpienmaizi.

Vēl viena no mūsu jauno orientieristu 21.decembra tradīcijām – uz svētkiem ierasties, līdzi ņemot pašu gatavotas piparkūkas ar šī sporta veida simboliku. Izdomas bagātākās un krāsainākās bija sarūpējis Gvido Šterns. Pēc finiša, saņemot balvas, piparkūkas tika izlozētas.

Lietainā laika un slimību dēļ dalībnieku šogad gan bija mazāk nekā iepriekšējos gados – ap 30. Taču Iveta Holcmane pēc šiem svētkiem atzīst: “Laika apstākļi nav šķērslis būt priecīgiem, atvērtiem un laimīgiem!”

 

Ieteikt

Informācija (2) Atvērt

Jaunumi

Skatīt visus

Tuvākie notikumi

Skatīt visus

Karte