Jaunumi

Romantiskā gaisotnē aizvadīts Muzikālais pikniks Zilajos kalnos

Nedēļas nogalē dabas parkā “Ogres Zilie kalni”, pie Dubkalnu ūdenskrātuves stāvkrasta, romantiskā gaisotnē norisinājās tradicionālais vasaras koncerts – pikniks “Mūzika Zilajos kalnos”.

Tajā koncertēja “Pārdaugavas kamermūziķi” Guntara Bernāta vadībā un dziedošie aktieri Inese Kučinska un Edgars Pujāts.

Arī šajā Muzikālajā piknikā, sēžot uz koka soliem, bluķēniem vai līdzpaņemtajiem plediem, kamermūziķu un dziedošo aktieru sabiedrībā Ogres Zilo kalnu draugi baudīja vasaras pilnbriedu un labu mūziku “ap, no un par teātri”. Zilo kalnu priedēs sasveicinājās daudzi savā starpā pazīstami ogrēnieši un ikšķilieši. Šurp bija devušies arī tālumnieki – no Tukuma novada Džūkstes un citiem pārnovadiem.

Jauko noskaņu tovakar palīdzēja uzturēt pat Dabas māte, jo tikai pēc pēdējās dziesmas sāka līt un zibeņot.

Šāda Muzikāla novakare pēc Zilo kalnu aģentūras iniciatīvas dabas parkā notiek jau septīto reizi. Šī tradīcija, kurā apmeklētājus uzrunā “trīs vienā” – daba, mūzika un pikniks – aizsākās 2015. gadā un norisinājās visos turpmākajos, izņemot 2016. un 2022. gadu. Pārsvarā skanējušas teātra un kino mūzikas pērles. Visu šo laiku Zilo kalnu Muzikālajam piknikam uzticīgs bijis Guntars Bernāts, pārējie mūziķi un solisti gadu gaitā mainījušies. Tā, piemēram, 2018. gada dabas parka Muzikālajā novakarē koncertēja soliste Marlēna Keine, 2019. gadā – Marlēna Keine un Māris Ēvalds, 2020. gadā – dziedošie aktieri Zane Dombrovska un Egils Melnbārdis, 2021. gadā – solisti Kristīne Paņko un Kalvis Kalniņš.

Jau tradicionāli šīs Muzikālās novakares ir Zilo kalnu aģentūras dāvana iedzīvotājiem un notiek bez maksas.

Uz tikšanos Zilo kalnu Muzikālajā piknikā arī turpmāk!

Ineses Liepiņas foto

Ieteikt

Informācija (2) Atvērt

Jaunumi

Skatīt visus

Tuvākie notikumi

Skatīt visus

Karte