Jaunumi

Skolēni pēdējā skolas dienā dodas uz Ogres Zilajiem kalniem

Šodien satikām vairākas klases, kuras punktu skolas gadam bija izvēlējušās pielikt Ogres Zilo kalnu dabas parkā. Vieniem ceļi šur veda no Ogres, otriem – no Ikšķiles vidusskolas, bet vēl trešajiem – no Ķekavas sākumskolas.

Skolēni devās ekskursijās - pārgājienos, rīkoja piknikus vai citiem vārdiem – izvēdināja galvu pēc mācību gada skolas solos.

Ogres vidusskolas izturīgākos astotklasniekus sastapām volejbola laukumā. Viņi teicās vasarā šurp nākt peldēties un būt arī aktīvi citu sporta veidu piekritēji.

Negaidīti un tāpēc jo vairāk patīkami mūs pārsteidza mazie kaimiņi no Ķekavas sākumskolas. Ar autobusu šurp atbraukušas veselas divas klases. Audzinātājas Zane Sniķere un Jolanta Brāle Kalniņa pastāstīja, ka pēdējai skolas dienai Ogres Zilos kalnus izvēlējušās tāpēc, ka ceļā jāpavada īss laika sprīdis un līdz ar to rodas iespēja ilgāk padzīvot skaistajā dabas parkā. Bērnus sastapām rotaļājoties, bet pirms tam viņi bija uzkāpuši skatu tornī, apgājuši apkārt Dubkalnu ūdenskrātuvei, apbrīnojot gulbjus un sastopoties ar glodeni. Un kur tad vēl pikniks svaigā gaisā! Protams, dienai jaukumu piešķīra arī saulainais laiks.

Audzinātājas pirms brauciena bija piekodinājušas, ka būs jāsavāc pastaigā atrastie atkritumi, un tagad atzina, ka to darīt nebija vajadzības. “Teritorija sakopta un ierīkotas patīkamas piknika vietas. Kāpnītes nav salauztas, kā redzēts citviet,” atzina Zane un Jolanta. Turpmāk katru brīvlaiku kopā ar audzēkņiem braukšot šurp, lai baudītu dabas skaistumu.

Ieteikt

Informācija (2) Atvērt

Jaunumi

Skatīt visus

Tuvākie notikumi

Skatīt visus

Karte