Jaunumi

Ukraiņi kopā ar Ogres novada iedzīvotājiem Rembatē atjauno mežu

Aizvadītās nedēļas nogalē, 29. aprīlī, Latvijas 95. Meža dienu laikā, Rembatē priežu mežu atjaunoja tie novada iedzīvotāji, kuri iepriekš bija izteikuši šādu vēlēšanos, un Rembates pagastā dzīvojošās ukraiņu ģimenes.

"Prieks, ka varam atdarīt ar labi padarītu darbu par jūsu silto uzņemšanu un nenovērtējamo atbalstu," tā talcinieki no Ukrainas.

“Darbiņš nav viegls, bet patīkams,” viņu vārdā atzīst Rembates pagasta pārvaldes vadītāja Liene Lazdiņa. Norunājām, ka nākampavasar nāksim atkal.” Šajā dienā tika iestādīts teju tūkstotis priežu stādiņu.

Iesaistot iedzīvotājus meža atjaunošanā, sabiedrībā veidojam dziļāku izpratni par vidi, kurā dzīvojam. Kopā mācāmies no meža un dabas ne tikai ņemt, bet arī dot. Tas, kurš savu laiku velta šim gana grūtajam un atbildīgajam darbam, pats sevī iedēsta tikpat nopietnu attieksmi pret zaļo pasauli ap mums.

Visi, kas šajā dienā piedalījās meža atjaunošanā Rembatē, pateicas Ogres novada pašvaldības “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” attīstības aģentūrai un tās mežsaimniecības vadītājai Dacei Gustiņai par šo iespēju.

Ieteikt

Informācija (2) Atvērt

Jaunumi

Skatīt visus

Tuvākie notikumi

Skatīt visus

Karte