Jaunumi

Zilo kalnu aģentūrai - sadarbības līgums ar Ogres tehnikumu

2024.gadu Ogres novada pašvaldības aģentūra “Tūrisma, sporta un atpūtas komplekša “Zilie kalni” attīstības aģentūra” un Ogres tehnikums uzsāka ar labu darbu. Aģentūras direktors Aivars Tauriņš un tehnikuma direktore Ilze Brante, piedaloties arī Ogres tehnikuma izglītības programmu vadītājiem, parakstīja sadarbības līgumu.

Tā mērķis – sekmēt audzēkņu profesionālo prasmju apguvi un nodrošināt augsti kvalificētu speciālistu sagatavošanu. Līgums tiks īstenots, veicot praktisku, lietderīgu darbu Ogres novada pašvaldībai piederošo mežu, Zilo kalnu un Ogres upes ielejas dabas parka teritorijas labiekārtošanā, apsaimniekošanā un attīstības nodrošināšanā.

Līgums paredz konkrētas aktivitātes mežsaimniecības izglītības programmas, kokapstrādes un būvdarbu izglītības programmu, kā arī dizaina, elektronikas, datorikas, administratīvā darba, viesnīcu un restorānu pakalpojumu izglītības programmu audzēkņiem.

Zilo kalnu aģentūra ar savu atbalstu iesaistās minētā mērķa īstenošanā, tai skaitā nodrošinot audzēkņus ar mācību prakses vietām.

Ogres tehnikums un Aģentūra ir veiksmīgi sadarbojušies jau kopš Aģentūras pastāvēšanas pirmsākumiem. Tomēr, Aģentūras darbībai paplašinoties – tagad tā apsaimnieko arī novada pašvaldībai piederošos mežus un meža zemes un attīsta papildu teritorijas – , jo vairāk sakrīt intereses ar Ogres tehnikumu. Līdz ar to iespējama jaudīgāka sadarbība. Piemēram, aizvadītā gada pavasarī Ogres tehnikuma audzēkņi piedalījās Ogres novada pašvaldības mežu atjaunošanā.

Zilo kalnu aģentūra pateicas Ogres tehnikumam par nopietno un cieņpilno attieksmi līguma tapšanas un parakstīšanas gaitā.

Lai izdodas iecerētais!

Ieteikt

Informācija (2) Atvērt

Jaunumi

Skatīt visus

Tuvākie notikumi

Skatīt visus

Karte