Jaunumi

Ar uzvaras vēlējumiem Ukrainai pie Dubkalnu ūdenskrātuves atkal stādīsim saulespuķes

Atsaucoties aicinājumam “Saulespuķes Ukrainai: bez Tevis nav uzvaras”, Ogres novada pašvaldības aģentūras “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” attīstības aģentūra” kolektīvs arī šopavasar, 18. maijā, pulksten 11, pie Dubkalnu ūdenskrātuves stādīs saulespuķes.

Pērn ar uzvaras vēlējumiem Ukrainai mēs to izdarījām kara 100. dienā. Rudenī krāšņie ziedi priecēja Ogres Zilo kalnu apmeklētājus un arī bites. Saulespuķu laukā novietojām stropiņus, lai čaklās medus nesējas pilda kārītes. Savukārt mēs paši pēc tam ievācām un iesaiņojām Ogres Zilo kalnu saulespuķu sēklas. Tādējādi ieguvām veselīgu Ogres Zilo kalnu saulespuķu medu un nākamo augšanas sezonu gaidošas sēklas (skat. foto). Ar šīm divām jaukajām dāvaniņām no Ziemassvētkiem līdz pat šim laikam iepriecinām savus sadarbības partnerus.

Cerējām, ka mūsu saulespuķu lauks Ukrainai jau būs palīdzējis uzvarēt. Ja tā nav noticis, ar vēl lielāku domu un lūgšanu spēku 18. maijā Ogres Zilajos kalnos saulespuķu lauku stādīsim atkal.

Arī ar Ukrainas simbolu – saulespuķi – varam paust savu atbalstu ukraiņu tautai cīņā pret Krievijas agresiju. Šīs puķes par miera vēstnesi Ukrainas vēsturē kalpojušas jau 1996. gadā, kad, atsakoties no kodolieročiem, tās tika iestādītas bijušajā raķešu bāzē.

Lai arī mūsu saulespuķes vairo Ukrainas tautas spēku un palīdz izcīnīt uzvaru! Dievs, svētī Ukrainu!

 

Foto no Ogres Zilo kalnu aģentūras arhīva

Ogres Zilo kalnu saulespuķu medus un Ogres Zilo kalnu saulespuķu sēklas.

Rudenī krāšņie saulespuķu ziedi priecēja Ogres Zilo kalnu apmeklētājus.

Ieteikt

Informācija (2) Atvērt

Jaunumi

Skatīt visus

Tuvākie notikumi

Skatīt visus

Karte